Almanak 2006 Analizleri kitabını indir

Almanak 2006 Analizleri
Yılın önemli olaylarını ve göstergelerini toplumsal hafızamızda tutmak için çok önemli bir kaynak olan ALMANAK her yıl olduğu gibi 2006’yı da bize hatırlatacak.
Çeşitli akademisyen ve aktivistlerin ekonomi ve bankacılık, tarım ve özelleştirme, emek hareketi, insan hakları ve demokrasi, dünya ve Türkiye, çevre ve kentleşme konularındaki yazılarından derlenen 2006 Almanak’ta yılı değerlendiren analizlerin yanında zaman dizinleri ve yılı ait ekonomik ve sosyal göstergeler de CD olarak hazırlanmıştır. Almanak yazarlarından bazıları:
Sezai Sarıoğlu, Bülent Falakaoğlu, Gökçer Özgür, İsmail Şiriner, Murat Aydın, Aziz Konukman, Gaye Yılmaz, Hakan Kapucu, Öztin Akgüç, Ahmet Atalık, Tolga Tören, Bayram Ünal, Yavuz Yıldırım ve Cahide Sarı, Deniz Adalı, Nevra Akdemir, Başak Ergüder, Aziz Çelik, Erkan Aydoğanoğlu, Yüksel Akkaya, Kamil Tekin Sürek, Ç. Ceyhan Suvari, Tülin Bozkurt, Handan Çağlayan, Mehmet Esatoğlu, Nevzat Onaran, Haluk Gerger, Temel Demirer, Selim Yılmaz, Aslıhan Aykaç, Sibel Özbudun, Özlem Tezcek, Onur Hamzaoğlu, Aydın Çıngı, Fuat Ercan, Aslıhan Tümer, Mehmet Horuş, Sonia Davila Poblete, Türkel Minibaş, Murat Kayıkçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir