Arapça Atasözleri kitabını indir

Arapça Atasözleri
Arapça öğrenenler için alıştırmalı özlü sözler içeren bu eserde, Her biri yaklaşık 25 atasözü içeren 8 bölümden oluşup, Arapların en çok kullandığı 300 adet atasözü ve deyimi içeriyor. Bölümler, anlamları birbirlerine yakın olan atasözlerinden oluşturulmaya gayret edildi. Okuyucuların sıkılmaması ve keyif alması için basit ve ilgi çekici fotoğraflar ve resimlere yer verilen kitapta, her bölüme eşlik eden alıştırmalar ile bilgilerin kalıcı olması sağlandı. Alıştırmalar ile atasözlerini doğru öğrenip öğrenmediğini ölçebilirsiniz.
Atasözleri eğlenceli ve ilgi çekici şekilde seslendirmesi yapılmış ve buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitabın sonunda eserde bulunanlara ilaveten alfabetik sıra ile atasözü sözlüğüne yer verilmiştir.  
Not: Kitapta her ne kadar CD şeklinde sunum yapılmış olsa da kitapla birlikte CD gönderilmeyip onun yerine buradan ücretsiz olarak ses dosyası halinde indirebiliyorsunuz. Ses dosyası için lütfen ”ürün özellilerinin” yanında ”ses dosyaları” sekmesine tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir