Bu da mi Gol Değil kitabını indir

Bu da mi Gol Değil
Hayatın kendisine hep haksızlık yaptığını düşünenler, başına gelen tüm şanssızlıklara bir kahkaha bırakanlar, maşallah dediği üç gün yaşayan bahtsız bedeviler, hiçbir ilişkisi mutlu sonla bitmeyenler, oy verdiği partiler iktidara gelmeyenler, aradığı işi bulamayanlar, verin elinizi ve bırakın kendinizi, “Bu Da Mı Gol Değil” kitabının sayfalarına! Hayatın acılarına, şanssızlıklara bir de mizah penceresinden bakıp, “Bu kadar da bahtsızlık olmaz” derken kahkahalarla gülecek ve kitap bittiğinde bir boşlukta hissedeceksiniz.
 
“Muhammed Yavaş, hayata taşradan bakmaya mecbur bırakılmış genç bir yazar. Abartısız ama samimi bir dille objektif bakış açısını harmanlayarak yazmış bu kitabı. Sizi kendi hatıralarında dolaştırırken, hayatın acı sosunu mizahla katıklayarak, buruk bir tebessüm bırakıyor okuyucusunun dudaklarına.”
– Şair Yazar Hamza Yıldız
 
“Bu kitaptaki soruya verilecek ilk ve tek cevap, mizahi zekânın pırıltısı ile kaleme alınmış bu sayfalarda her satırın birer gole dönüştüğü gerçeğidir. Güldürürken düşündüren bu kitap, aynı zamanda büyük ustalara da birer vefa selamlamasıdır.”
– Yazar Cem Ayaz
 
“Muhammed Yavaş’ın mizah serisindeki 3. kitabı olayları ve hikâyeleriyle insanı bambaşka diyarlara götürmüş. Ben bu kitabın filmini çekerim.”
– Mehmet Regaip Göktaş – Yönetmen
 
“Aydınlık yolda korkmadan yürüyecek kadar yürekli Muhammed Yavaş. Hemşehrilerin sonsuza dek, iftihar edecek seninle.”
– O’nu Arayan Şair Gökhan Sarıbıyık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir