Dharma Yolu kitabını indir

Dharma Yolu
“Alaycı mizah ve cesur bir dürüstlükle Brian Haycock, Buda’nın öğretilerini yol haritası olarak kullanarak okuyucuyu modern hayatın iniş ve çıkışlarında yönlendiriyor. Büyüleyici bir şekilde yazılmış bu romanda Zen, Dharma ve arabayı kullanmak gösterişsiz bir şekilde anlatılıyor.”
-Stephen Batchelor, Budist Atetist’in İtirafları kitabının yazarı
“…Merhametli ve eğlendirici…”
-David Brazier, (Dharmavidya), Buda’yı Hissetmek kitabının yazarı
“Haycock Dharma Yolu’nda mizah ve bilgelik arasında çok güzel bir denge oturtmuş. Budizmle ilgili duyuları çok derin, bu duyular taksi şoförü olarak elde ettiği inanılmaz tecrübelerden doğmuş. Budist bir taksi şoförü olarak Haycock sizi gitmek istediğiniz yere götürüyor ama en önemlisi de sizi Dharma’nın en önemli işaretlerine götürebiliyor. Karşılaştığı karakterler ve keşfettiği öngörüler, yolculuk ne kadar fazla tutarsa tutsun, değer. Tecrübeleri, bilge olmak için tapınakta yaşamaya gerek olmadığını, bilgeliğin her türlü hayatta görüldüğünü ortaya koymakta.”
-Stephen Asma, Ben Niye Budist Oldum kitabının yazarı
“Manastırdan döndükten sonra Boston’da taksi kullandım ve size şu gerçeği söyleyebilirim: iyi taksi ve dosdoğru dharma.”
-Jack Kornfield
“Hayatın önemli kısmı yolculuksa, Dharma Yolu’nu deneyin. Roman erişilebilir, eğlenceli ve bilgili, ve yolda karşınıza birkaç sürpriz de çıkıyor.”
-Arthur Jeon, Şehir Dharması ve Seks, Aşk ve Dharma: Yolu Kaybetmeden Aşkı Bulmak kitablarının yazarı
“Bu kitap bilgi dolu, esprili ve dolambaçsız: çok Zen. Aynı zamanda okuması da eğlenceli.”
-Sylvia Boorstein, Mutluluk İçten Gelen Bir İştir ve Çok Komik, Budist Gibi Görünmüyorsun kitaplarının yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir