Dünyayı Bedavaya Kurtarın kitabını indir

Dünyayı Bedavaya Kurtarın
Dünyayı kurtarmak mı? Hem de bedavadan. Kurtarma işi kulağa çok iddialı gelse de dünyanın daha iyi bir yer olabileceğini biliyoruz. Soluduğumuz havanın temiz, vahşi doğanın zengin olduğu; yok olma korkusu duymadan hayatın tadını çıkarabileceğimiz bir ihtimal daha var. Öyleyse bunu nasıl başaracağız? Kolay olacak mı? Peki eğlenceli? Ya da bedava?
Natalie Fee’nin Dünyayı Bedavaya Kurtarın kitabı, hayat tarzımızı dünyaya yardım edecek şekillere dönüştürmek için bize yol gösteriyor. Yediğimiz gıdalardan tutun da nasıl dinlendiğimize, yolculuk için hangi araçları seçtiğimizden yatak odamıza varıncaya kadar hayatımızda yer tutan hiçbir şey unutulmamış. Dahası, Natalie Fee sizi farklı düşünmeye ve yaşamaya teşvik ediyor. Dünyayı kurtarma yolunda en küçük çabanın bile kıymetini anlayarak başınızı yastığa daha rahat koyacaksınız.
İklim değişikliğinin çevre üzerindeki etkileri sizi endişelendiriyor mu? Dünyaya yardım etmek istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çevre aktivisti Natalie Fee’nin doğa dostu yaşamak isteyenler için yazdığı hayat kılavuzu, sizin için küçük ama çevre için büyük etki yaratacak tavsiyeler sunuyor.
Diğer doğa dostu yaşam kılavuzlarının aksine Dünyayı Bedavaya Kurtarın, değişimin önündeki devasa engellerden; siyasi düzenden, kapitalizmden, tüketim çılgınlığından da bahsediyor. Sadece bahsetmekle kalmıyor, onların tekerine çomak sokmak için pratik ve cazip yöntemler öneriyor.
 
“Dünyayı kurtarmak gülünecek bir mesele değil, yine de ciddi konuları karamsarlığa düşmeden, sakin bir tonla anlatmak, biraz şakacı ve neşeli yazmak mesajı daha rahat iletmemizi sağlar. Dünyayı Bedavaya Kurtarın kendini keyifle okuturken tüm dikkatimizi hak ediyor.”
– Foreword Reviews

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir