Emzirmenin İlk 100 Günü kitabını indir

Emzirmenin İlk 100 Günü
ANNE SÜTÜ HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ ARTTIKÇA, ONDAN ‘MUCİZE BESİN’ DİYE SÖZ ETMEK ÇOK YERİNDE!
İlk birkaç damlasıyla bebeği hastalıklardan koruyan bir kalkan, günler geçtikçe büyüten ve geliştiren bir cins iksir… Dr. Dayanıklı, okuyucuya 25 yıllık kariyerinde sayısız bebek ve anneyle zenginleşen bilgi ve tecrübesini aktarırken, emzirmeye başlama ve sürdürme sürecinde mutlaka okunması gereken bir kılavuz sunuyor.

Orta ve lise öğrenimini İstanbul Amerikan Robert Lisesi’nde tamamlayan Dr. Pınar Boncuk DAYANIKLI, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Daha sonra ilk olarak Harvard Üniversitesi Mass General Hastanesi’nde Çocuk Hastalıkları Uzmanlığına; ardından da Kaliforniya Üniversitesi San Fransisco Moffitt Hastanesi’ne Yenidoğan Uzmanlığı’na hak kazandı. Türkiye’ye döndükten sonra Amerikan Hastanesi ve Acıbadem Hastanesi Maslak Yenidoğan Bölümü kurucu uzman hekimi kadrosunda yıllarca Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi sorumluluğunu alan Dr. DAYANIKLI, emzirme ve anne sütü destekçisidir. 2008 yılından bu yana kurucu ortaklarından biri olduğu KLINILK Çocuk Kliniğinde devam ettiği Çocuk Hastalıkları ve yenidoğan Uzmanlığının yanısıra, anne sütü ve emzirmeye olan özel ilgisi nedeniyle Uluslararası Laktasyon Uzmanlığı belgesine de sahiptir. Pınar Boncuk DAYANIKLI iki kız çocuğu annesidir.   

“Emzirme ve anne sütüyle besleme sadece bir beslenme türü değil, yaşam boyu sağlığa hükmeden bir başlangıç… Kitabım, emzirmeyi düşünen veya emzirmeyi destekleyen her kişi içindir.”
Dr. Pınar BONCUK DAYANIKLI
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir