Finansçılar İçin Excel kitabını indir

Finansçılar İçin Excel
Finans sektöründe çalışıyorsanız, çalışacaksınız ya da bu sektördeki Excel çalışmalarının nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, doğru kitapla buluştunuz.

Birçok sektörden gelen deneyimimin yanı sıra, finans sektöründe de edindiklerim sonucunda Excel’de herkesin temel bilmesi gereken özellik, formül ve fonksiyonları sizler için bu kitapta özetledim. İster Excel ile ilgili temel bilgileri öğrenmek, ister daha ileri Microsoft Excel becerileri geliştirmek istiyor olun bu kitap iyi bir başlangıç olacaktır. Birkaç günlük kurslarda öğrenmenin mümkün olacağı ve iş hayatınızda işinizi kolaylaştıracak ipuçları ve en önemli becerileri bu kitapla edilebilirsiniz.

• Sık kullanılan formüller, çalışmalar ve uygulamaları
Finans sektöründe çalışmalarınızda ve raporlarınızda sıklıkla kullanacağınız veya kullandığınız formüller hakkında çalışmalar ve uygulamalar. (İç verim oranı hesaplanması (IRR), Kredi Ödeme Planı Oluşturma, ETopla ile kritere göre toplam hesaplanması ve niceleri…)

• Sık kullanılan özellikler ve uygulamaları
Kitabın bu ikinci bölümünde, sizlerin işlerinizi kolaylaştırabilecek ipuçları ve çalışmalarınızı nasıl görselliklerle süsleyebileceğinize dair ipuçlarını sizler için derledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir