Full Stack C 9.0 Programlama kitabını indir

Full Stack C 9.0 Programlama
Sette yer alan kitaplar: C# 9.0 Sıfırdan İleri Seviye Programlama, Yeni Nesil Tekniklerle Javascript, HTML5/CSS3, React Tamamen Uygulamalı ve Güncel
Unikod ekibi tarafından özel olarak hazırlanan bu set ile web tasarıma “Merhaba” deyin. Alanında uzman yazarlarımız tarafından kaleme alınan bu eserler ile programlama kısmında, tamamı eğitim videoları ile desteklenen C# ile programlamayı temellerinden başlayıp ileri seviyeye doğru göreceğiz. Sonra HTML bilgilerini öğreniyoruz ve sayfalarınızı daha da geliştirmek için kapsamlı JavaScript’i göreceğiz. Daha sonra temel CSS bilgilerini ve özelliklerini örnekler üzerinde HTML kodlarımızla birleştiriyoruz. Ayrıca son zamanların en popüler CSS çatısı olan Bootstrap ile tasarım yapmayı öğreneceğiz.
React ise interaktif kullanıcı arayüzü geliştirmeyi zahmetsiz hale getirir. Esnek, güçlü ve verimlidir. Küçük ve basit bileşenler tasarlayarak, karmaşık yapılar inşa edebilmemize olanak tanır. Sanal DOM ile son kullanıcılara çok daha hızlı akış hissettiren yazılım kalıpları sağlar. Modüler mimaride, daha öngörülebilir bir kod ile daha kolay test edilebilir hata ayıklamaya izin veren bir yapı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir