Alparslan Türkeş Dokuz Işık & Ülkücü Hareketinin Tarihi kitabını indir

Alparslan Türkeş Dokuz Işık & Ülkücü Hareketinin Tarihi
Alparslan Türkeş – Dokuz Işık ve Ülkücü Hareketin Tarihi’nden kesitler sunduğumuz bu kitapta; tek hedefinin Türk Milliyetçiliğini yüceltmek olan bir liderin yaşadıklarıyla, suçları sadece Türk Vatanını sevmek ve korumak olan binlerce genç fidanın gördüğü insanlık dışı işkenceleri ve Türk Milliyetçiliği uğruna ölümle kucaklaşmasını öğreneceksiniz. Yine bu kitapta yıllardır saklanan bazı sırların açıklanmasıyla hayretler içinde kalacaksınız…

Ne Dediler?

… 9 Işık Doktrini kitabı insanımız tarafından okunsaydı, bugün Türkiye’nin hemen, hemen bütün dertleri için yazılmış olan “reçete”yi bulabileceklerdi. Timuçin Mert (Gazeteci)

… O, kendisini destekleyenler için tek kelime ile bir “efsane”ydi. O, örnek bir milliyetçiydi. Eşi zor bulunur bir ideal adamıydı. Emin Pazarcı (Gazeteci)

Siyasî lider, kolay yetişmiyor. Yetiştiği zaman da, yok edilemiyor. İşte şimdi rahmetli olan Türkeş, bunun bir kanıtıdır. Mehmet Barlas (Gazeteci)

Biliyor musunuz? Ülkücü Şehitlerimizin hayatları ve neler yaşadıkları anlatılan kitapları ben her elime aldığım da, ağlamaktan hiç sonunu getiremem… Burhan Kaynar ( K.Ü.Ocakları Bşk.)

… Ben bir işkenceciyim. İnsanlara işkence yaptım. Ama orası cezaeviydi. Hastane, okul, aşk gemisi ve yat kulübü değildi… Raci Tetik ( 12 Eylül Mamak Cezaevi Md.)

… Tam bir başucu kitabı olmuş. Son yıllarda yazılan en değerli eser… Nazif Okumuş (MHP Eski Mv. – Gazeteci)

… Ülkücü Hareket ve Türk Milliyetçiliği bu kitabı okumalı ve hazmetmeli… Orhan Çavuşoğlu (B. Ülkü Ocakları Kurucusu)

Hiç kimse unutmasın ki Ülkücü hareketin 1969 yılından beri siyasi platformdaki tek temsilcisi MHP, gönül dergâhı ise Ülkü Ocakları’dır. Olcay Kılavuz ( Ülkü Ocakları Genel Başkanı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir