İçerik Pazarlama & Dijital Dünyada Marka ve Hikaye Yaratma Stratejileri kitabını indir

İçerik Pazarlama & Dijital Dünyada Marka ve Hikaye Yaratma Stratejileri
İnternet, bireyin gündelik hayatının parametrelerini tümüyle değiştirmiştir. Sosyal medya ise ağ üzerindeki bireyleri birbirine bağlayarak çok daha etkileşimli bir dünya yaratmıştır. Dijital dönüşümün sonucu olarak insanoğlu, bilgiye ulaşma noktasında hız kaydetmiş, fikirlerini dile getirebilmiş ve başkalarıyla bu fikirleri tartışabilmiştir.
Mevcut durum markaların yürüttüğü iletişim çalışmalarını da tümüyle değiştirmiştir. Bireyler artık her an iletişim kurabilecekleri, soyut değer yaratabilen ve bir hikâyeye sahip olan markalarla etkileşim halinde olmayı tercih etmektedirler. Bu noktada içerik pazarlama, hem markayı tüketicinin gözünde uygun şekilde konumlandırmak ve bulunabilir kılmak hem de marka için bir hikâye yaratmak noktasında yeni bir bakış açısı sağlamaktadır.
“İçerik Pazarlama: Dijital Dünyada Marka ve Hikâye Yaratma Stratejileri” isimli bu kitap içerik pazarlamaya akademik bir perspektifle yaklaşarak, marka ve hikâye yaratma noktasında nasıl katkılar sağlayabileceğini tartışmakta, içerik pazarlamaya dair pratik ipuçları vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir