Yaşadıkça & Psikolojik Sorunlar ve Başa Çıkma Yolları kitabını indir

Yaşadıkça & Psikolojik Sorunlar ve Başa Çıkma Yolları
Bazen yaşarken ölüyor insan!

Ülkemizde maalesef, ruhsal sorunları olup da hiç işitilmeyen, yardım bulamayan ve tedavi edilmeyen insan sayısı tahmin edilenden daha kabarıktır. Bu durum yalnızca psikolojik yardım almanın çok pahalı olmasından ve yardımı veren profesyonellerin sınırlı olmasından değil, insanın yaşadığı sorunlara duyduğu yabancılıktan ve bununla nasıl baş edeceğini bilmemesinden de kaynaklanır.

Birey olarak psikolojik dayanıklılık gösterebilme yetimiz yaşadığımız sorunlar konusunda bilinçlenme ve sorunlardan korunmayı öğrenebilmemize bağlıdır. Elinizdeki kitap, işte bu amaca hizmet etmek için tasarlanmış uzun soluklu bir çalışmanın üründür. Bu kitap, kendimizi kimi zaman içinde bulduğumuz zorluklar ve sorunlar için bir umut ve çözüm olacaktır.

İlişki sorunları ve boşanma; hamilelikte ve doğum sonrasında depresyon; alkol ve madde kullanımı sorunları; çocuk ve ergenlerde kaygı; travma, kayıplar ve yas süreci gibi yaşadıkça karşılaştığımız sorunların çözümlerini, uzmanların kaleminden Yaşadıkça’da bulacaksınız…

Yazarlar:
Alev Çavdar
Ayla Yazıcı
Aylin Sezer
Ayşegül Kumanlı Güneş
Ayten Zara
Evrim Erten
Filiz Yurtseven
İrem Anlı
Özlem Özen
Sumru Bilge-Johnson
Yeşim Can

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir